Par saitu

Dankš...

Aizcirtās paša aizdomīgākā purčika lombarda durvis. Koļa pašampierināts izgāja uz ielas, izvilka lētu papirosu un aizsmēķēja. Labi gan, viņš nodomāja, ka sanāca izmuķīt štelli ar Pašku un Jančiku no zoļika – vai tad trīs štuku kukulītis ir daudz par vienu kontrabasa fūri caur Terehovai? Ne tak! Vienīgais, stulbi, ka gandrīz visa varka salādēta tajā stulbajā fēniksa kastē!

Parasts lohs būtu gadu dzīvojis un sīkos uz skolu sūtījis par to naudu, kuru es, lielākais rajona fīrmanis, vienā vakarā nokāsu apartātos. Labi, ka nebija tāds pālis – vismaz atceros, ka tas... bāc... nu... tas mudaks uzvalciņā trīs tonnas parādā palika... Nu, tagad nācās uz lombardu špagot, bļin, mobilku atstāt...

Nu nekas, rekur terpila jau ap stūri nāk... Ša razberjomsja. Kas mobiļņiku rajonā maz?!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eu nu veči, kas ir?

Es tak solīju, ka līdz mēneša beigām visa nauda būs. Kāpēc uz mežu? Es apsolu, tiešām viss būs! Eu, nu nevajag manu mašīnu dedzināt! Eu veči!!

Lūūūūūūdzu...---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ruduli, sien klāt!

Vislabākais aptin apkārt! Jā, vo, gatavs... Janka, davai! Velc! Jū – hū!! Folksvāgens aiziet rūkdams ar visu bankomātu. Tizlie skandināvi atkal ieberzušies. Bet bankomātu jau viņi dabūs atpakaļ!

Nah mums viņš vajadzīgs? Pāris štučkas savāksim...

Kaut labāk būtu noslīcināt dīķī to kasti. Tā teikt, lai pierādījumu nav.. Kaut gan mūsu menti jau nav CSI Ņujorkas dūži..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Šīs ir tikai dažas no Latvijas ikdienas ainiņām. Kriminālajām, protams. Daudzos no mums ir apslēpies iekšējais bandīts, tomēr audzināšana un atbildības sajūta attur mūs no muļķīgiem soļiem reālajā pasaulē. Tomēr tagad Tev ir iespēja iejusties prasta Purvciema darboņa lomā un aplaupīt cilvēkus trolejbusā, vai kļūt par lielu un sportisku kontrabandistu. Tu vari attīstīt savu kriminālo karjeru veicot asiņainus vai tieši pretēji – viltīgus noziegumus.

Kļūsti arvien rafinētāks un brutālāks, pelni naudu un respektu, panāc, ka citi no tevis baidās, kā Lembergs no Sorosa, kā pērkams ments no KNAB darbinieka, kā pele no kaķa! Izpildi vairākus desmitus misiju, aizpildi garlaicīgo ofisa ikdienu. Nošauj bosu, liec viņam ciest!

Atakaļ